Počet položek: 0 0,- Kč

Obchodní podmínky

Způsob odeslání objednávky
Objednávku lze zaslat prostřednictvím nákupního košíku nebo na e-mail grafikanaprani@seznam.cz. Každá objednávka bude ze strany dodavatele potvrzena e-mailem.
 
Potvrzení objednávky
U produktů e-shopu, které nepodléhají korektuře (odsouhlasení grafického návrhu) se stává objednávka závaznou v momentě, kdy je objednávka potvrzena e-mailem.
U produktů, kde proběhne korektura (odsouhlasení grafického návrhu) se objednávka považuje za závaznou v momentě odsouhlasení návrhu zákazníkem formou e-mailu.

Korektura
Odsouhlasení grafického návrhu probíhá u zakázek, které se vytváří na míru, na přání zákazníka. Za závazný vzor pro zhotovení se považuje odsouhlasení korektury e-mailem. Jakékoliv chyby nejsou po odsouhlasení korektury důvodem k reklamaci.
 
Reklamace
V případě odůvodněné reklamace mne prosím kontaktujte emailem nebo telefonicky a seznamte mne s důvodem k reklamaci. Následně doručte zakázku na adresu Růžová 1478, 253 01 Hostivice. Lhůta pro vyřízení reklamace je dle zákona č. 634/1992 Sb. třicetidenní. Všechna obchodní ujednání se řídí obchodním zákoníkem ČR.
Jakékoliv chyby odsouhlasené korekturou, jdou zcela na vrub zákazníka a nejsou důvodem k reklamaci ani k jakýmkoliv nárokům k náhradě škody. Oprávněně reklamovat lze pouze tiskoviny, které by měly obsahový nesouhlas s potvrzenou korekturou. Rovněž je třeba brát na vědomí, že barvy se mohou lišit v závislosti na individuálním nastavení monitorů a tištěný výsledek se proto může od náhledu na monitoru lišit. Odlišnost tónu barvy není předmětem reklamace.

Platba
1. Bankovní převod předem -  na základě zaslané faktury na účet číslo 1041015860/5500. Cena za obyčejnou zásilku 28,- Kč, doporučená zásilka 68,- Kč.
2. Dobírka prostřednictvím České pošty 105,- Kč.
3. Hotovost při osobním předání na základě předchozí domluvy 0,- Kč.
 
Termíny a způsob dodání
Termíny dodání jsou uvedeny u jednotlivých produktů.
Zboží dodávám prostřednictvím České pošty formou obyčejné nebo doporučené zásilky. Způsob dodání se volí v rámci objednávky. Obyčejné zaslání je bez pojištění pro ztrátě. Toto riziko na sebe přebírá zákazník.
Zakázku je možné po dohodě termínu osobně vyzvednout v Hostivici u Prahy, případně v Praze - Zličín.
Elektronické produkty jsou zasílány e-mailem nebo přes internet.

Ochrana osobních údajů spotřebitele
Prodávající shromažďuje se souhlasem zákazníků osobní údaje zákazníků, a to jméno, adresu, telefon a emailové spojení. Tyto údaje slouží především pro usnadnění objednávek zákazníků v budoucnu.
Osobní údaje zákazníků prodávající nepředává žádné další osobě.
Údaje, které prodávající o zákazníkovi uchovává a zpracovává může zákazník po přihlášení kdykoliv změnit.

Autorská práva
Produkty jsou autorskými díly a nelze je kopírovat a dále šířit.  U některých elektronických produktů však jejich zakoupením automaticky získáte souhlas s jejich dalším zpracováním a šířením pro soukromé účely. Nikoliv však pro účely dalšího komerčního využití či šíření. Respektujte prosím autorská práva.
 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace